Özgün Duruş Bizlerin Sesidir

[singlepic id=167 w=200 h=133 float=left]Haftalık yayımlanan Özgün Duruş Gazetesi yetkilileri merkezimizi ziyaret etti.

Geçtiğimiz Salı akşamı Özgün Duruş Gazetesi sahibi Çıra Basın Yayın adına Davut Güler ve Özgün Duruş Gazetesi yazarlarından Ramazan Kayan merkezimize ziyarette bulundu.

Samimi bir sohbet havasında geçen ziyarette bizler misafirlerimize Gençlik Kültür Merkezimiz hakkında bilgiler vererek yaptığımız faaliyetlerden kısa kısa bahsetmiş olduk. Özgün Duruş yetkilileri de gazeteleri hakkında bizlere çeşitli bilgiler verdiler.

[singlepic id=169 w=200 h=133 float=right]Gazetenin yayımlanış sürecinden bahseden Davut Güler, sorduğumuz sorulara cevaben Özgün Duruş’un müslümanların sesi olduğunu, müslümanların taleplerini ve yaşadıkları olumlu-olumsuz çeşitli meseleleri gündemleştirdiğini, bu yüzden Gençlik Kültür Merkezi gibi oluşumların Özgün Duruş’a yapıcı eleştirilerde bulunarak destek vermesi gerektiğini söyledi. Çekincelerinden ve eleştirilerinden bahseden arkadaşlarımızın ardından Ramazan Kayan, Özgün Duruş’un birbirlerinin aynısı yazarların olduğu bir cemaat yayını olmaktan öte, tevhidi düşünceye sahip çeşitli renkteki müslüman yazarı kuşatan bir gazete olarak yoluna devam ettiğini dile getirdi.

[singlepic id=168 w=200 h=133 float=left]Sohbetimiz, Ramazan Kayan’dan Genç Söyleşiler için aldığımız bir program sözü ile sona erdi.

Read Previous

Hz. Peygamberin Kızdığı Anlar

Read Next

Film Gösterimi – United 93 (Uçuş 93)